KONTAKTY

EVEAS, s.r.o.
Prejtská 333/287
018 41 Dubnica nad Váhom
tel: +421949699296
info@gelovenechty.eu

NOVINKY

arr315.11.2017 - Viverra tellus in hac habitasse platea. Sit amet mattis nulla aliquet.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr310.10.2017 - Aliquam sem fringilla ut morbi interdum.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr35.10.2017 - Sapien faucibus et molestie ac feugiat sed lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore...

NAJPREDÁVANEJŠÍ


O nás
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

 

Gély, gelové laky a príslušenstvo, ktoré predávame na našej stránke máme osobne odtestované, sú certifikované a žiadne produkty na našej stránke neboli testované na zvieratách.


Nakupovať u nás je zábava! Ponúkame produkty za výborné ceny a zároveň vo veľmi dobrej kvalite, pričom nemusíte tráviť čas v obchodoch alebo míňať peniaze u nechtárky, svoje krásne nechty si viete urobiť aj doma.

Všetok tovar v tomto eshope máme skladom, takže sa budeme snažiť doručiť ho k Vám v čo najkratšom termíne.


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našich stránok alebo prostredníctvom e-mailu, prípadne zatelefonujte, radi Vám poradíme s výberom.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

 

KONTAKTY

EVEAS, s.r.o.

Adresa: Prejtská 333/287

PSČ: 018 41 Dubnica nad Váhom

Email: info@gelovenechty.eu

MWEyNjM0NT